Ogłoszenie

Szukamy sponsora

#16 2006-09-02 00:07:28

Shorty

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 200
Punktów :   

Re: Komunikacja glosowa!

no wlasnie chcialbym zebyscie sie wypowiedzieli na temat jak usprawnic gre na klanowakch i umawaili klanowki i podali wewntulany sklad  jaki was  wy satysfakcjonowal bo mnie narazie interesuje wasza opinia jako klanowiczow na kazdego z was moge liczyc ale nie z kazdym reszta jest zgrana np. ja dobrze gram z boomboxem (pozdro:P) i silvermanem klanowka z tankiem yszla bdb dostosowal sie i wogule   eddy tez mnie niezawiudl narazie z klanu niegral tylko terek gdzyz jest nowy i wiecie chgce obczaic jak gra itp  ja preferuje sklad taki na 3 vs. 3 : Shorty (a jak ) boombox Silverman- ewentualne uwagi i wyklinanie prosze do mnie

Offline

 

#17 2006-09-02 18:23:56

tank

New member

Zarejestrowany: 2006-07-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Komunikacja glosowa!

wszystko pieknie i ladnie tylko czemu ja niejestem uwzgledniany na spary no przeciez grac umiem, dupa nie jestem. chcialbym zeby zostalo to wziete pod uwage !!!!!!! WIEC CHCE BYC W SKLADZIE!!! UMIEM SIE ZGRAC Z INNYMI!!!

Offline

 

#18 2006-09-02 18:39:29

Boombox_PL

Member

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-07-31
Posty: 22
Punktów :   

Re: Komunikacja glosowa!

Narazie TANK to nie miales za duzo okazji aby nam pokazac jak grasz wiec...Sorki.
Wedlug mnie grasz trche chaotycznie,jak inni razem biegna na A to ty chcesz zawsze sam.
Indywidualna rozgrywka nie jest mile widziana.
Wiec jedynym rozwiazaniem jest uczeszcza na treningi żeby sie a nami zgrac:D

Offline

 

#19 2006-09-02 20:57:45

Shorty

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-04
Posty: 200
Punktów :   

Re: Komunikacja glosowa!

no ale jak gramy np. 3 vs 3 to powiedz mi kolego z kogo mam zrezygnowac z boomboxa czy silvera czy ze mnie biore kto jest pod reka ale na jak wezme ciebie to eddy sie obrazi albo silver albo terek czaisz biore tych zaufanych i w temacie ty juz grales spara a teraz czas  na tereka (moze) bycie w klanie niepolega tylko na graniu klanowek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nokia5200.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl www.pokemonspecial.pun.pl www.pf.pun.pl www.listopadowki07.pun.pl